Here's the question you clicked on:

55 members online
  • 0 replying
  • 0 viewing

Selena2345

  • 3 years ago

Calculate the unit price and determine the better buy ? Hamburgers cost $4.99 for 10 pounds or Hamburgers that cost $2.49 for 5 pounds

  • This Question is Closed

    Not the answer you are looking for?
    Search for more explanations.

    • Attachments:

Ask your own question

Sign Up
Find more explanations on OpenStudy
Privacy Policy