Here's the question you clicked on:

55 members online
  • 0 replying
  • 0 viewing

Yuyu

  • 3 years ago

70 ounces of dried cranberries costs $5.60. What is the cost per ounce

  • This Question is Closed
  1. dmezzullo
    • 3 years ago
    Best Response
    You've already chosen the best response.
    Medals 0

    Divide 5.60 into 70

  2. Not the answer you are looking for?
    Search for more explanations.

    • Attachments:

Ask your own question

Sign Up
Find more explanations on OpenStudy
Privacy Policy