Here's the question you clicked on:

55 members online
  • 0 replying
  • 0 viewing

lana.831

  • 2 years ago

If a donut shop sells a dozen donuts for $6.00, what would the cost of 9 donuts be?

  • This Question is Closed
  1. lana.831
    • 2 years ago
    Best Response
    You've already chosen the best response.
    Medals 1

    @goformit100

  2. Not the answer you are looking for?
    Search for more explanations.

    • Attachments:

Ask your own question

Sign Up
Find more explanations on OpenStudy
Privacy Policy