anonymous
  • anonymous
who can help me with some easy math problems?
Mathematics
  • Stacey Warren - Expert brainly.com
Hey! We 've verified this expert answer for you, click below to unlock the details :)
SOLVED
At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia animi, id est laborum et dolorum fuga. Et harum quidem rerum facilis est et expedita distinctio. Nam libero tempore, cum soluta nobis est eligendi optio cumque nihil impedit quo minus id quod maxime placeat facere possimus, omnis voluptas assumenda est, omnis dolor repellendus. Itaque earum rerum hic tenetur a sapiente delectus, ut aut reiciendis voluptatibus maiores alias consequatur aut perferendis doloribus asperiores repellat.
chestercat
  • chestercat
I got my questions answered at brainly.com in under 10 minutes. Go to brainly.com now for free help!
anonymous
  • anonymous
i can, lol
anonymous
  • anonymous
ok awesome! let me get my questions :)
anonymous
  • anonymous
sounds good!!

Looking for something else?

Not the answer you are looking for? Search for more explanations.

More answers

anonymous
  • anonymous
I can
Baconfuntimes
  • Baconfuntimes
:)
anonymous
  • anonymous
ok and i need you guys to answer them fast :)
anonymous
  • anonymous
cool=)
Baconfuntimes
  • Baconfuntimes
|dw:1443463301362:dw|
anonymous
  • anonymous
lol @Baconfuntimes
Baconfuntimes
  • Baconfuntimes
double chin for the win lol
Baconfuntimes
  • Baconfuntimes
santa claus
Baconfuntimes
  • Baconfuntimes
|dw:1443463413266:dw|
anonymous
  • anonymous
ha-ha
anonymous
  • anonymous
ready?
anonymous
  • anonymous
sure!
anonymous
  • anonymous
ok :)
Baconfuntimes
  • Baconfuntimes
yesss :p
anonymous
  • anonymous
:^
anonymous
  • anonymous
are you gonna put them on there?!?!
anonymous
  • anonymous
yes give me a second :)
Baconfuntimes
  • Baconfuntimes
... cricket ... cricket
anonymous
  • anonymous
lol
anonymous
  • anonymous
Victor spent 8.1 minutes on the phone while routing 3 phone calls. Later in the day, he spent 27 minutes on the phone routing 10 phone calls. How many minutes does it take to route one phone call?
Baconfuntimes
  • Baconfuntimes
2.7
Baconfuntimes
  • Baconfuntimes
miinutes
anonymous
  • anonymous
ok next!
anonymous
  • anonymous
yeah shoot i not fast enough
Baconfuntimes
  • Baconfuntimes
sweg
Baconfuntimes
  • Baconfuntimes
it was unit
Baconfuntimes
  • Baconfuntimes
rate
anonymous
  • anonymous
|dw:1443463754017:dw|
Baconfuntimes
  • Baconfuntimes
@cool4u2001 i just realized you are 2 years older lol
anonymous
  • anonymous
What?!?!?
anonymous
  • anonymous
if you spend $3 on 6 apples.. what is the unit rate in dollars per apple?
Baconfuntimes
  • Baconfuntimes
nother question i ready
Baconfuntimes
  • Baconfuntimes
.50
Baconfuntimes
  • Baconfuntimes
50cents
anonymous
  • anonymous
dollars
Baconfuntimes
  • Baconfuntimes
$0.50
anonymous
  • anonymous
soot there a stupid lag it dint put my .50lol
Baconfuntimes
  • Baconfuntimes
easy
anonymous
  • anonymous
if we used to 2 gallons to drive 50 miles and 4 gallons to drive 100 miles .. is this a proportional relationship?
Baconfuntimes
  • Baconfuntimes
yes
anonymous
  • anonymous
how can you tell by looking at a graph, if its a proportional relationship?
anonymous
  • anonymous
gtg sorry=(
Baconfuntimes
  • Baconfuntimes
i have no idea :(
Baconfuntimes
  • Baconfuntimes
and i have to go soon
Baconfuntimes
  • Baconfuntimes
not right now though
Baconfuntimes
  • Baconfuntimes
Sorry
Baconfuntimes
  • Baconfuntimes
next question? before i have to go? ...?
Baconfuntimes
  • Baconfuntimes
i gtg =( sorry :/

Looking for something else?

Not the answer you are looking for? Search for more explanations.